Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Chicago Eesti Kool

Chicago Eesti Koolis helises sellel pühapäeval (19. mail) lõpukell. Lapsed täitsid ruumi ja tunnistuste üleandmine lõppes õpetajate üllatuseks suure lillekuhjaga :) Nagu meil tavaks, olid kõik pered toonud kaasa söögipoolist ja laud oli kaetud maitsvate eesti-päraste toitudega, mida me kõik isuga nautisime.

Kavas oli ka talendišõu kooli lastele. Etteasteid oli palju. Saime näha lauljaid, tantsijaid, klaveripalasid, mustkunstnikke ja isegi ruubiku-kuubiku kiiruse peale lahendamist (47 sekundit!!!).


Koolikell helises ka õpetaja ja kooli direktor Pille McQuillenile, keda täname südamest toredate kooliaastate ja suure töö eest! Sügisest võtab direktori teatepulga üle Bernhard Adams.

 

Bernhardi abikaasa Merike taasalustas Chicago Eesti Kooli 10 aasta eest. Merike lahkus meie hulgast mõni aasta tagasi ja on ainult sobiv, et Bernhard koos tütar Lauraga nüüd kooli tegevust jätkavad.

 

Palju edu ja toredaid elamusi Chicago Eesti Koolile uueks õppeaastaks! Aga seniks, nautige suve!


Kadri Luering (CEK õpetaja)

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo