Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

erilised 2019

Need toredad tüdrukud on Aliise (10), Laura (14) ja Kaleigh (12). Nende igapäevaelu on nagu paljudel teistel samavanustel noortel...hommikul kooli, siis koju, kodutööd ja õhtused toimetused.

Aliise aitab ema õhtusöögi valmistamisega, laua katmisega ja väiksema õe järele vaatamisega. Tema lemmiksport on korvpall. Laura aitab kodus nõudepesemisega ja käib õhtuti tantsutrennis. Kaleigh käib pealelõunati võrkpallitrennis ja kirikukoolis.

 

Kõigil kolmel on aga ühesugune mure - kodutööde tegemine pole just eriline lemmiktegevus! Parema meelega veedaksid tüdrukud aega lugemise ja joonistamisega, Laurale ja Aliisale meeldib ka kokata ja toiduga tegelda. Kaleigh veedaks rohkem aega sõbrannasega kaubamajas käies.


Perega koos olemine on kõigile kolmele oluline. Jalutamas käimine, koos teleka vaatamine ja kasvõi niisama kodus aja veetmine on oluline osa pereelust.


Tulevikuplaanid on tüdrukutel põnevad: Aliise tahaks olla televisioonis tuntud nägu, Laura plaanib merebioloogi karjääri ja Kaleigh loodab tulevikus õpetajaametit pidada...just nagu tema ema! Ja nende Chicago Eesti kooli klassijuhataja meelest on tegemist igavesti vahvate tüdrukutega, kellel kõigil on omamoodi iseloom, aga sarnane eestipärane kindlustunne ja eneseusk. Aliise, Laura ja Kaleigh –  täitsa tavalised erilised lapsed!

 

Klassijuhataja Kadri Luering

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo