Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Annika Brianna

Eesti kombe kohaselt ootab jõuluvana ka Lakewoodi Eesti Majas lastelt esinemisi ja etteasteid enne paki andmist. Sõbrannad Annika (viiul) ja Brianna (saksofon) avastasid peole saabudes, et neil oli plaanis esineda sama looga, ´Deck the Halls.´ Ja siis otsustasidki nad kohapeal koos esineda! Musitseerida sõpradega on vahva ja jõuluvanal oli ka hea meel. 

Ma alustasin altsaksofoni mängimist 10-aastasena, kui olin 5. klassis. Ühinesin kooli bändiga, kuna mulle meeldib muusika ja see tundus huvitav. Olles olnud bändis nii mitmed aastad, andis see mulle inspiratsiooni näidata inimestele muusika olulisust ja ka tutvustada instrumenti. Pilli mängimine ei ole kerge ja on ka mõned lood, mis kuni tänase päevani on raske mängida.


Tänu  meie bändi programmile läbi aastate olen aga leidnud motivatsiooni, et paremaks saada ja mängides pidevalt tunnen ennast kindlamana.

 

Olen ka leidnud endale eluaaegsed sõbrad oma bändikaaslaste seast, sest meil kõigil on ühine huvi. See huviala on mind õpetanud pühenduma. Iga kord, kui ma võtan pilli kätte, ma proovin mängida paremini kui päev enne ja see on tasunud ära.

 

Mängides suures koolibändis, kus on palju erinevaid instrumente kõlamas ja kuuldes kuidas sinu pilli hääl ühineb teistega, saad aru milline tähtsus on muusikanootidel paberil.

 

Lõpetuseks ütlen, et saksofonimängimine on minust teinud isiksuse, kes ma olen täna.


Brianna DeShaw

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo