Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Emadepäeva tähistatakse kogu maailmas igal aastal maikuu teisel pühapäeval. Emadepäeva puhul on igal perel ja koolil omad traditsioonid, mille hulka tihti kuuluvad üks või teine väike teene või üllatus, mis emale head meelt valmistaks.

 

Mõned lapsed meisterdavad emmele ilusa kaardi või mingi omatehtud eseme. Korjatakse aiast (või ostetakse) värske lilleke, lauldakse talle laule ja esitakse ema auks toredaid luuletusi. Kingitus ei pea olema suur ega kallis, vaid hoopis südamlik!  Ema armastab ja hoolitseb lapse ja pere eest aastaringselt ja nii päeval kui öösel.

 

Emadepäev on eriline püha aga tegelikult on iga päev õige päev anda emale suur kallistus ja naeratus.

 

Milliseid üllatusi teed Sina emale?

 

Neid armastusega joonistatud emadepäeva kaarte valmistasid Connecticuti Eesti Koolis õpetaja Merikese õpilased Angelika Kingo, Annike Müürsepp, Marten Durocher, Rutger Wenzel.

 annikeangelikamartenrutger

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo