Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

kena kelguga

Melindal on põhjust naeratada! Tore oli oma gaidide-skautide salgaga Eesti maa-alal Andoveris kelgutada ja lõkke ääres sooja saada! Hiljem sai Eesti Koolis vastlakukleid - teistes Eesti Koolides tähistati vastlaid ka vastlakuklitega!!

 

Sel talvel on mitmel pool rekordilist külma ja hangede kaupa lund olnud. Sellisel talvel on kindlasti tore harrastada suusatamist, kelgutamist ja heal võimalusel uisutamist. Mõnele lapsele meeldib talvel ka sporditrennis käia või näiteks muusikat teha, näiteringis või koos oma skaudi-gaidi sõpradega taliseiklustel käia.


Aga kuidas oleks jõkke hüppamise, kalastamise või aiandusega tegelemisega?  


Just selliste põnevate tegevustega on veetnud aega mõned meie lehe lugejad, kes siin oma talvemuljeid jagavad! Igal ühel oma lõbu!  


Kirjuta ka Sina meile oma põnevatest tegevustest!

 

Vastlapäeval kelgutamine oli tore! Eesti Maal oli palju lund! Lõkke juures oli soe. Mulle meeldis soe kakao ja küpsised. Mulle meeldis oma sõpradega mängida. Mina tahan uuesti minna kelgutama järgmine aasta.

 

Melinda Siismets, 7-a.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo