Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

briannaBrianna ja Krista said sõbrannadeks hellakeste suvelaagris

 

Tere! Meie oleme Brianna ja Krista, parimad laagrisõbrannad sellest ajast, kui me koos telgis olime hellakeste all-laagris Järvemetsal.


Täna oleme siin Järvemetsal, sest täna on talgud, et teha laager korda, enne kui kõik lapsed, hellakesed, hundud, gaidid ja skaudid siia tulevad suvelaagrisse.

 

Gaidide ja skautide malevate suvelaager on hästi tore elamus, ja me ootame seda iga suvi! Siin laagris saab kohata uusi sõpru ja olla aktiivne. Laagris tehakse nii palju lõbusaid asju.

 

Saab käia radapidi ja vaadata, kuhu see lõpuks välja tuleb. Eelmisel aastal oli nii tore, kui käisime läbi metsa ja ei teadnud, kus me täpselt olime! See tundus nagu salarada ja siis oli üllatus, kui jõudsime sauna juurde välja! Nii põnev!

 

Kuumal päeval on hea Olevi järves ujuda ja mängida. Gaidides me teeme metsalooduses käsitööd ja õpime palju uusi asju. Õhtul on väga põnev telkides olla: enne kui magama jääd, kuuled ilusat tsirtsumist ja metsas öö on väga ilus.

 

See on rahulik. Vahel hommikul vara, enne kui teised ärkavad, näed kaugelt metsloomi, nt mina (Brianna) nägin metskalkunit!

 

Hundudele meeldib kindlasti lõkkel toitu küpsetada ja tüdrukute all-laagris väikseid vallatusi teha. Tüdrukud on aga kavalamad.

 

Skautidele meeldib asju ehitada puudesse ja käia kanuuretkel. Meile meeldib lõkke ümber laulda ja lõkkenalju esitada!

 

Tulge teie ka gaidi- ja skaudilaagrisse – leiad siit uusi sõpru ja meil on siin kindlasti lõbus!

 

Brianna DeShaw ja Krista Pustrom,


11-aastased, gaidüksusest Kungla

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo