Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

atlanta1PSEesti Vabariigi aastapäev on ukse ees! Atlanta Eesti Kooli (AEK) veebruarikuist koolipäeva täitsid lisaks tavapärasele keeleõppele Eesti rahvale oluline muusika, rahvussümboolika ja värvid. Fotod: Ave Kaegi, Aivi Grambart ja Tiina D'Souza


Endiselt on laste hulgas ülipopulaarne algus koolipäevale seltskonnamäng „Kes aias?“. See on tore mäng, mis aitab meelde tuletada kaaslaste nimed ja pealekauba mängitakse koos emmedega! Järgmisena vaadati-kuulati laulupeol esitatud “Mu isamaa on minu arm” – lapsed vaikselt ja tähelepanelikult, aga emmed märgade silmadega...


atlanta5PSKeskmine vanusegrupp võtmehoidjaid valmistamas

 

Grupitööna õppisid (või kordasid üle) suured tüdrukud ja poisid, kes on Eesti president, mis riigid on Eesti naabriteks ja muid huvitavaid fakte.  Väike kokkuvõtlik viktoriin oli põnev, kuid Mikule jäi kõige rohkem meelde lahendatud ristsõna. Väikesed õpilased kordasid üle värvid ja õppisid rahvussümboolikaga seotud sõnu.

 

atlanta4PSÕpetaja Aivi Grambart Mikku ja Chris'i abistamas

 

Kunstitunnis olid igas vanusegrupis kõige nõutumad värvid sinine, must ja valge – nagu arvata võiski! Suured lapsed meisterdasid omale rahvusvärvides pinalid, keskmikud võtmehoidjad ja kõige pisemad tegid toredad pildid suitsupääsukestest.


atlanta3PSKõige pisemad ja pääsulinnud

 

28. veebruaril tuleb tähtis pidu: Eesti Vabariigi aukonsul, hr. Aadu Allpere, on kutsunud kõik Atlanta ja naaberosariikide eesti pered tähistama Eesti Vabariigi 98. aastapäeva. AEKi lapsed on aastapäevaürituseks valmis, kõigil on midagi väikesele näitusele välja panna!

 

atlanta2 votmehoidjadPSAtlanta Eesti Kooli laste kaunistatud võtmehoidjad


Atlanta Eesti Kooli lapsed soovivad kõigile eesti lastele nii isamaal kui välismaal toredat Eesti Vabariigi Aastapäeva!


Tiina D’Souza

 

Ülemisel pildil: Keskmine vanusegrupp võtmehoidjaid valmistamas
Paremal pildil: Õpetaja Aivi Grambart Mikku ja Chris'i abistamas
Alumisel pildil: Kõige pisemad ja pääsulinnud
Fotod: Ave Kaegi, Aivi Grambart ja Tiina D'Souza

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo