Ajakiri Estonian Art tutvustab Eesti kunsti, arhitektuuri ja disaini rahvusvaheliselt. Esimest korda sisaldab ajakiri ka uudiste rubriiki.
Suursündmustest on fookuses Euroopa kunstibiennaal „Manifesta” Peterburis ja 14. Veneetsia arhitektuuribiennaal.
Kümnendat „Manifestat” tutvustavad biennaali direktor Hedwig Fijen ja Andres Kurg.
Triin Ojari annab ülevaate Veneetsia arhitektuuribiennaalist ja Eesti paviljonist, talle lisavad oma vaatepunkti Eesti noored kuraatorid Johanna Jõekalda, Johan Tali ja Siim Tuksam.
Tagasivaate Tallinna XVI graafikatriennaalile „Kirjaoskus-kirjaoskamatus“ teevad Margit Säde ja triennaali kuraator Maria Kjær Themsen.
Hanno Soans vaatleb Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi korraldatava Köler Prize’i nominentide näituste arengut nelja aasta jooksul.
Raul Meele „Dialooge lõpmatusega“ Kumu kunstimuuseumis tõlgendab muinasjututeooria võtmes Margus Tamm.
Eha Komissarov käsitleb sealsamas toimunud Läti kunstniku Visvaldis Ziediņši loomingut ja leiab võrdlusmomente Eesti kunstiga.
Kunstiklassika rubriigis kõneleb Eero Epner kunstnik Herbert Lukist ja tema maalist „Tallinna vaade“.
Aastaid Suurbritannias elav Eestist pärit kunstnik Olga Jürgenson kirjeldab oma rahvusvahelist loomepraktikat. Eva Seppingu loomingulist uurimisprojekti rahvuslikust ideoloogiast ja selle retseptsioonist vaeb Elo-Hanna Seljamaa.
Marit Ilisoni moekollektsiooni „Longing for Sleep“ analüüsib prantslane Mathieu Goulmant. Monika Järg tutvustab Eesti disainerite osalemist Habitare mööbli- ja sisustusmessil Helsingis. Stuudio GRAM ehtekunstnike näitusele „Ümber nurga” Mardu talus Soomaal teeb tagasivaate Eilve Manglus.
Eva Näripea arutleb Eesti Arhitektide Liidu ning Balti Filmi- ja Meediakooli koostöös valminud arhitektuurifilmide valguses, kuidas film ei peaks jutustama arhitektuurist.
Estonian Art ilmub kaks korda aastas.
Ajakiri on saadaval Tallinna suuremates kunstikeskustes ja galeriides, Eesti välisesindustes, Eesti Instituudis ning veebis http://www.estinst.ee/est/estonian-art/article/estonian-art-12014/view/gb/